Skive fH
Handball
Skive fH vs TTH Holstebro
2026-09-15
Danish Mens Handball League
Bjerringbro-Silkeborg Håndbold vs Skive fH
2026-09-25
Danish Mens Handball League
Skive fH vs Ribe-Esbjerg HH
2026-10-02
Danish Mens Handball League
Skive fH vs GOG Håndbold
2026-10-11
Danish Mens Handball League
Fredericia HK vs Skive fH
2026-10-18
Danish Mens Handball League
Skive fH vs Aalborg Håndbold
2026-10-24
Danish Mens Handball League
Skjern Håndbold vs Skive fH
2026-10-30
Danish Mens Handball League